Wyprzedaż! MIRAMISTIN W PŁYNIE 50 ML. Zobacz większe

MIRAMISTIN W PŁYNIE 50 ML.

Nowy produkt

Miramistin Darnica 50 ml.

Więcej szczegółów

48 Przedmioty

zł 32.00 brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

To środek antyseptyczny, który nie oddziałuje na błony śluzowe. Stosuje się go do leczenia i profilaktyki zakażeń grzybiczych, wirusowych i chorób bakteryjnych. Można nim przemywać trudno gojące się rany, ale też używać do płukania chorego gardła, zębów. Badania wykazały również jego korzystne działanie antyseptyczne na antybiotyki. Dzięki miramastinowi można pozbyć się przeziębienia. I chorób intymnych. Został wynaleziony na potrzeby radzieckiego programu kosmicznego, jako remedium na szkodliwe mikroorganizmy, wirusy i grzyby chorobotwórcze, które doskonale się rozmnażają i żyją w zamkniętych pomieszczeniach statków kosmicznych. Oficjalnie w wykazie leków zarejestrowany jako środek indywidualnej profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową.

W leczeniu rany, oparzenia roztworu stosowanego do nawadniania rany i oparzenia, lek stosuje się również do zwilżania gazy.

W ginekologii i w dniu postnatalnego praktykowane płukanie pochwy, który prowadzi się w ciągu 5-7 dni. Jeśli dziecko rodzi się przez cięcie cesarskie Przed operacje przetwarzania wykonywane są Miramistin pochwy. W czasie pracy roztwór traktuje jamy macicy i nacięcie wykonane na nim. Ponadto, po wykonaniu operacji tamponów z roztworem wtryskiwanego do pochwy jak świecy przez jeden tydzień. Tampony powinny znajdować się w pochwie w ciągu dwóch godzin.

Jeśli sprayu ropne zatok mianowany Miramistin, instrukcje użytkowania pod warunkiem, że lek powinien być myte zatoki szczękowej w trakcie przebicia. Jak prać nos w domu powinny uczyć się od lekarza, który przepisał lek.

Z zapalenie migdałków Ropny zapalenie zatok, zapalenie gardła powinny być przeprowadzane lub nawadnianie gardła za pomocą specjalnej dyszy, albo do przeprowadzania płukania. Jako płyn do płukania gardła Miramistin zależy od nasilenia objawów. Zazwyczaj używa 10-15 ml środka do płukania. Ponadto, środki mogą być stosowane do inhalacji.

Instrukcja użytkowania dla dzieci poniżej Miramistin zapalenie migdałków i anginy zapewnia do nawadniania. Dzieci w wieku 6 lat jest w posiadaniu jednego dotyku nawadniania, nawadnianie odbywa się dziennie 3 lub 4 razy. Dzieci od lat 7 do 14 odbywa się poprzez dwukrotne kliknięcie częstotliwości nawadniania - 3-4 razy dziennie. Czas trwania obróbki od około 4 do 10 dni.

Miramistin dławica jest stosowany w leczeniu dorosłych i dzieci jak płukanie i drogi oddechowe. Gdy zapalenie migdałków u dzieci płukania odbywają się 4-5 razy. Miramistin inhalacja nebulizatora może być używany tylko w powołaniu specjalisty. Faktem jest, że wdychanie Miramistin nebulizacji sprayu jest bardzo mała, co czasami może powodować reakcję alergiczną.

Miramistin nos może kopać tylko po recepty. Czy można kapać się w nosie oznacza to zależy od indywidualnych cech choroby. Z użyciem lekarstwa na przeziębienie, należy zauważyć, że to rozwiązanie może być drażniący działać na błonę śluzową nosa. Należy zachować szczególną ostrożność, gdy stosuje się zimny u dzieci, ponieważ ten Miramistin i jakie właściwości roztworu.

Pacjenci z zapaleniem jamy ustnej i innych chorób jamy ustnej należy wypłukać usta 3 do 4 razy dziennie. Jako płyn do płukania gardła, to zależy od choroby, ale w ogólnym jednego wykorzystuje 10-15 ml środka do płukania.

Roztwór stosowany do leczenia uszkodzonej powierzchni, jeśli chce się usunąć trądziku.

Opakowania Miramistin z dyszy urologicznej stosowanych w urologii i wenerologii. Jak douching, i na jakich warunkach zaleca się stosować, należy poznać się z lekarzem.

Rozpylać Miramistin wstrzykuje się do cewki moczowej w leczeniu zapalenia cewki moczowej i uretroprostatitis. Iniekcja odbywa się 1-2 razy dziennie, w dawkach 2-3 ml produktów przez 10 dni.

Należy zdawać sobie sprawę, stosując Miramistin, że narzędzie to jest również stosowane do zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową. Jednak jest to tylko skuteczne, jeżeli są stosowane nie później niż dwie godziny po seksie. Należy jasno wiedzieć, jak korzystać z rozwiązania, w tym celu: cewka moczowa jest konieczne, aby wprowadzić lek na 2-3 minut: 2-3 ml mężczyźni wprowadzonych środków dla kobiet - 1-2 ml do cewki moczowej i innym 5-10 ml do pochwy. Jest również konieczne, aby przetworzyć skórę na genitalia, uda.

Miramistin na drozd Oraz w chorobach zapalnych narządów płciowych podawane dopochwowo w którym tampon jest zwilżone roztworem. Gdy drożdżycy u kobiet odbywają się także douching, która powinna być przeprowadzona w ciągu siedmiu dni.

Można Miramistin ścieka do ucha, w zależności od choroby i objawów. Jeśli pacjent jest diagnozowany ropne zapalenia ucha, należy wprowadzić do kanału słuchowego 2 ml.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MIRAMISTIN W PŁYNIE 50 ML.

MIRAMISTIN W PŁYNIE 50 ML.

Miramistin Darnica 50 ml.