ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG 50 ML Zobacz większe

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG 50 ML

Nowy produkt

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG
Eleuterokok kolczasty wyciąg / Extractum eleuterococci jluidum

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

zł 15.00 brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG
Eleuterokok kolczasty wyciąg / Extractum eleuterococci jluidum


50 ml.


WYSTĘPOWANIE:

Eleuterokok kolczasty - żeń-szeń syberyjski rośnie w lasach nadmorskich Rosji w Chabarowsku, okręgu amurskim, na Sachalinie w Japonii, Korei i wschodniej Syberii.
SKŁAD: eleoterozydy, glikozydy, saponozydy pochodne kwasu oleanowego. wielocu-kry. pektyny, barwniki antocjanowe, karotenoidy, liczne związki mineralne, kumaryny, laktony seskwiterpenowe, oleje eteryczne, kwasy organiczne, saponiny steroidowe: dios-genina, ruskogenina, gitogenina, tigogenina, alkaloid aramina, fLawonoidy i inne sub­stancje. Jest to wyciąg spirytusowy z korzeni i kłączy Eleuterococcus senticosus, płyn o ciemno-brązowym kolorze i specyficznym zapachu.


WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:

Eleuterokok bardzo silny immunostymulator, działa regenerująco i wzmacniająco na centralny układ nerwowy, normalizuje i wzmacnia sen, podwyższa zdolności elektrokinetyczne serca, wydajność umysłową, fi­zyczną i psychiczną, polepsza pamięć i koncentrację, zwiększa zdolność do pracy umy­słowej (kojarzenie i zapamiętywanie: maturzyści, studenci, pracownicy biur). Wzmacnia system odpornościowy, obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi, usuwa z organizmu toksyny, jady, radinukleidy i odpady metabolizmu, zwiększa wydzielanie hormonów, po­lepsza mikrocyrkulację krwi (zwłaszcza w mózgu), przemianę lipidów i węglowodanów, reguluje ciśnienie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

długotwałe zmęczenie, nerwica, neuraste­nia, psychostenia, osłabienie systemu nerwowego, bezsenność, depresja, miażdżyca, cukrzyca, arytmia serca, niedociśnienie, nadciśnienie, skoki ciśnienia, niemoc płciowa, rekonwalescencja po ciężkich, długotrwałych chorobach, ku­racjach antybiotykowych, operacjach, nadmiernym wysiłku fizycznym. Słaba pamięć, bóle migrenowe, syndrom przewklekłego zmęczenia, zaburzenia funkcji mózgu, słu­chu i wzroku.

PRZECIWWSKAZANIA:

nie stosować po zawale serca, przy ostrych chorobach psychicznych i infekcyjnych, chorobowym nadciśnieniu, w czasie ciąży i laktacj i, nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.
DAWKOWANIE: 20-30 kropli na wodę lub cukier, 30 min. przed posiłkiem 2 razy dziennie, rano i w południe, podstawowa kuracja trwa przez 30 dni, w razie potrzeby powtórzyć po 10-15 dniach przerwy. Przed użyciem wstrząsnąć.


PRZECHOWYWANIE:

przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, niedostęp­nym dla dzieci. Termin przydatności 36 miesięcy od daty podanej na opakowaniu.

OPAKOWANIE:

50 ml w butelce z ciemnego szkła z kroplomierzem

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG 50 ML

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG 50 ML

ELEUTEROKOK KOLCZASTY WYCIĄG
Eleuterokok kolczasty wyciąg / Extractum eleuterococci jluidum